Sitemizde Toplam 3267 Film, 37 Kategori ve 3666 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Tekne izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Tekne izle

Tekne (The Boat) 2018 Filmi HD Full izle

İngiliz gerilim sineması açısından her geçen gün yeni örneklerle karşılaşmaya devam ediyoruz. Özellikle de Tekne, bu örnekler içerisinde özel bir yerde konumlanmışa benziyor. 2019 filmleri arasında yer edinen bu yapım, tekne ile avlanmaya çıkan bir balıkçıya odaklanıyor. İlk bakışta klişe bir hikaye olarak kabul edilmesi elbette normal karşılanmalı. Ancak bu işleyiş sahne sahne şekillenen dokusu ve filmin oluşturduğu atmosfer göz önüne alındığında çok farklı konumlara odaklanmaya başlamış olacaktır. Gerilimin üzerine korku tonlarının da yerleşeceği ve her sahnesinde de kendinizi şaşırmış hissedebileceğiniz türden bir film olacaktır Tekne. Bu sebepten de gidişatına dahil olmak size farklı bir sinema deneyimi kazandırabilir.

Tekne filmini konusu az önce de belirttiğimiz gibi avlanmaya çıkan bir balıkçının yaşadıkları üzerine. Yoğun bir sise yakalanan balıkçı yolunu kaybedecektir. Suyun üzerinde belirsiz bir şekilde ilerleyen balıkçı, denizin üstünde demir atmış bir yelkenli bulur. Yelkenlinin içerisine birilerinin olabileceğini düşünen bu adam, etrafı kolaçan etmeye başlar. Ancak ortalıklarda kimse yoktur. Yapacak bir şey kalmayınca da teknesine dönmeye karar veren bu adamı dönüşte bambaşka bir şey bekler. Çünkü teknesi yerinde yoktur ve yelkenliye geri döndüğünde ise balıkçı bilmediği bir düşman tarafından hapsedilir. Bu anlatısıyla film gerçekten de izlenebilirlik açısından bir hayli dikkat çekiyor. Ki sinemasal anlamda da seyirlik zevkini gerilim tonlamalarıyla üst noktalara çıkarabilecek türden bir yapım Tekne

Tekne filminde yönetmenlik Winston Azzopardi tarafından gerçekleşiyor. Tamamen tek bir karakter üzerinde yön bulan film, seyirlik açısından size farklı bir tecrübenin kapılarını sonuna dek açabilmektedir. Hepiniz için güzel seyirlikler olmasını dileriz.

2018 Filmleri, Gerilim Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

2018 yapımı gerilim türü Tekne (The Boat) filmini sitemizden 1080p hd kalitesinde ücretsiz izleyebilirsiniz.

Filmin Orjinal Adı: The Boat
Yönetmen: Winston Azzopardi
Aktörler: Joe Azzopardi
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2018
Filmin Süresi: 100 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 2 yorum yapılmış.
 1. seco
  seco 6 Eylül 2019 21:42

  zaman kaybı gerçek yelkenli sevdalıları all is lost izlesin
  imdb puanı en fazla 3 olur 2 puanı benetaeu için verdim

 2. önder
  önder 4 Eylül 2019 18:38

  yelkenlisi olanlar için enteresan, bazı uyumsuz sahneleri var.

Reklamı Kapat X
8jAw17