Sitemizde Toplam 2255 Film, 35 Kategori ve 2231 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Sinek Kuşu Projesi – The Hummingbird Project 2019 Film izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Yükleniyor, Lütfen bekleyiniz...

Google +
VK
Whatsapp
Sinek Kuşu Projesi – The Hummingbird Project 2019 Film izle

Vincent ve Anton New York’ta doğup büyümüş ve orada yaşamaya devam eden iki kuzendir. Borsa piyasasında çalışan iki kuzen her gün küçük paralar kazanmaktadır ancak artık bu paralarla idare etmek istemeyip daha büyük paralar kazanmak istemektedirler. The Hummingbird Project filminde bu iki kuzenin zengin olma hayallerini ve bu uğurda göze alabileceklerini izleyeceksiniz. Yüksek Frekanslı Alım Satım oyunları oynamaktadırlar. Milyoner olma hayali kuran kuzenler bu şekilde kısa vadede zengin olamayacaklarını Kansas’tan New Jersey’e uzanan bir fiber optik kablo döşemek isterler. Kısa sürede büyüyen ve büyük şirketlerle yarışabilecek duruma gelirler. İki zeki kuzen bu sayede herkes tarafından dikkat çekmeye başlar. Kendi menfaatleri için çevresindeki herkesi üzebilecek kapasitede olan eski patronları Eva Torres de iki kuzenin karşısında yer almaktadır. Eva Torres güçlü, tehlikeli bir kadındır. Sürekli enselerinde ve onları alt etmeye çalışmaktadır. Bu tehlikeli oyun nereye varacak ve başlarına neler gelecektir?

Dram filmlerini sever misiniz? Her zamanki konulardan uzak, farklı detaylardan oluşan The Hummingbird filmi drama severleri ekran başına davet ediyor. Kanada yapımı filmde Dünya çapında üne sahip oyuncuları izleyecek, kendi hayatlarınızdan detaylar bulabileceksiniz. Pierre Even ‘in yapımcısı olduğu filmde teknik ekip ve yatırımlar da isminden bahsettirecek kadar başarılı. Senaryosu ve yönetmenliğini Kim Nguyen üstlenirken Nicolas Blduc ‘un görüntü yönetmenliğinde ortaya muhteşem bir yapım çıkmış. Türkiye ‘de CGV Mars Dağıtım aracılığı ile sizlerle buluşacak olan filmi beğenerek izleyeceksiniz.

The Hummingbird filminde birbirinden ilginç karakterlerin apayrı yaşam öykülerine davetlisiniz! Hemen hepsiyle bir tanışıklık hissedeceğiniz, hayatlarınıza dokunacak detaylara şahit olacağınız bir filmle karşı karşıyasınız. Daha önce izlediğiniz birçok filmden hatırlayacağınız oyuncular karakterleriyle size güzel bir film vaad ediyor. Vincent Zaleski karakteriyle başrolde Jesse Einsenberg ve Anton Zaleski karakteriyle Alexander Skarsgard bulunuyor. Kendilerine Eva Torres karakteriyle tüm Dünya’nın severek izlediği Salma Hayek eşlik ediyor. Bu güçlü ekibe Michael Mando, Johan Heldenbergh, Ayisha Issa rolleriyle destek veriyor.

2018 Filmleri, Gerilim Filmleri, Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: The Hummingbird Project
Yönetmen: Kim Nguyen
Aktörler: Jesse Eisenberg, Alexander Skarsgård, Salma Hayek, Michael Mando, Johan Heldenbergh, Ayisha Issa, Mark Slacke, Sarah Goldberg, Frank Schorpion, Kwasi Songui, Conrad Pla, Julian Bailey, Jessica Greco
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2018 Belçika / Kanada
Filmin Süresi: 111 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X