Sitemizde Toplam 3215 Film, 37 Kategori ve 3558 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

The Hunt izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
The Hunt izle

Av - The Hunt Filmi Türkçe Dublaj izle

Elit bir grubun avlanması için av maksadıyla kaçırılan 12 kişinin başlarına geleni anlamaları ve ardından verdikleri mücadeleyi konu ediniyor. Birbirini tanımayan on iki yabancı insan açık bir alanda uyanırlar. Nerede olduklarını içlerinden hiç kimse bilmemektedir. Oraya nasıl ulaştıkları hakkında içlerinden kimsenin bir fikri bile yoktur. Özellikle seçilmiş olduklarından ise tamamen habersizdirler. Karanlık bir internet komplo teorisi kapsamında farklı bir organizasyon düzenlenmektedir. Küresel elit sosyete üyesi olan bir grup, spor için avlanma etkinliği düzenlemektedirler.

Ancak bu organizasyonda av olarak kullanılanlar insanlardır. İlk defa bir araya gelen bu grup devasa bir ormanda 12 avın peşine düşmüştürler. Hepsini tek tek avlamayı amaç edinmişlerdir. Tüm planları bunun üzerine kurulmuştur. Ancak bir aksilik yaşanmaktadır. Etkinlikleri belirledikleri amaçtan sapmak üzeredir. İşler rayından çıkmıştır. Av olarak kullanılan Crystal, bu tehlikeli oyunun tüm detaylarına hakimdir. Bütün avcılardan daha çok detay bilmektedir. Bu da avcıları tehlikeli bir yere sevk edecektir. Planları gerçekleşmeyecek ve avcı iken av olmak zorunda kalacaklardır. Avcıları tek tek tuzağına düşüren Crystal, birer birer onlardan kurtulmaktadır. Crystal, avcılardan farklı olarak hangi bilgilere sahiptir? Bu bilgilere nasıl erişmiştir? İlk hatayı bu ekibi kuranlar mı yapmıştır? Av olarak belirlenen insanlar dünyanın hangi bölgesine bırakılmıştır. Bu devasa orman aslında nerededir?Seçkin elitleri ava dönüştüren oyunun asıl kurucusu kimdir? Crystal oyunun asıl kurucusa ulaşabilecek midir? Avcılarla avların takibi ne şekilde devam edecektir?

Kimler hayatta kalmayı başarabilecektir? Crystal’ın söyledikleri av olarak seçilen insanları ne şekilde etkileyecektir? Bu tehlikeli oyunun asıl mimarına ulaşıldığında öğrenilecek hangi bilgi şok etkisi yaratacaktır? Oldukça ses getiren bir film olan Av’ın yönetmen koltuğunda Amerikalı yönetmen Roger Craig Zobel oturuyor. Filmin başrol oyuncusu olan Crystal’i ünlü aktrist Betty Gilpin canlandırıyor. Filmde ayrıca Hilary Swank, Emma Robets, Ike Barinholtz, Justin Hartley, Suzie Haines, Stuart Smith, Kevin Watson, Sean Doyle, Glenn Howerton, Amy Madigan, Lucas Eagans, Jason Cook ve Rusty Cage rol aldılar. Filmin senaryosunda ise Damon Lindelof ve Nick Cuse imzası bulunuyor.

2020 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Film izle, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Altyazı, Yabancı Film

2020 yapımı aksiyon ve gerilim filmi Av - The Hunt sitemize türkçe dublaj izleme seçenekleriyle birlikte eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: The Hunt
Yönetmen: Craig Zobel
Aktörler: Betty Gilpin, Hilary Swank, Ike Barinholtz, Wayne Duvall, Ethan Suplee, Emma Roberts, Christopher Berry, Sturgill Simpson, Kate Nowlin, Amy Madigan, Reed Birney, Glenn Howerton, Steve Coulter
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 90 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 3 yorum yapılmış.
 1. Ahmet onat
  Ahmet onat 16 Haziran 2020 23:17

  Sürükleyici mükemmel bir film

 2. Janvaljean
  Janvaljean 10 Nisan 2020 00:23

  Niye bu kadar zorlamışlar anlamadım

 3. yahya
  yahya 6 Nisan 2020 22:34

  muazzam

Reklamı Kapat X
8jAw17