Sitemizde Toplam 3267 Film, 37 Kategori ve 3666 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

The Jesus Rolls Quintana Dönüyor izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
The Jesus Rolls Quintana Dönüyor izle

The Jesus Rolls Quintana Dönüyor 2019 Filmi HD izle

The Jesus Rolls filmi, The Big Lebowski filmin devam filmi olarak Big Lebowski’de tanınan Jesus Quintana karakterinin başından geçen olayları konu ediniyor. Başını beladan bir türlü kurtarmayı başaramayan Jesus yine bir belanın tam ortasında kendisini bulur. Jesus Quintana bu sefer de silahlı bir berbere çatar. Jesus Quintana için kaçış süreci başlamıştır. Silahlı berber ve yasaları arkasına alan polis peşindedir. Berber Jesus Quintana’yı yakalarsa öldürecektir. Polisin Jesus Quintana’yı yakalaması da ölümle eşdeğer bir anlam ifade etmektedir. Toplum da Jesus Quintana’yı kınamakta ve yaptıklarını onaylamamaktadır. Haliyle yardım değil aksine Jesus Quintana’ya alenen düşmanlık yapılmaktadır. Jesus Quintana’nın kaçışı sonrası başlayan macerada neler yaşanacaktır? Bu kaçış sırasında Jesus Quintana kimlerden kötü davranışlar görecektir? Yakın dostları Jesus Quintana’ya bu düştüğü durum karşısında yardım eli uzatacak mıdır? Yoksa Jesus Quintana ihaneti yeniden mi tanıma fırsatı elde edecektir? Bu kaçış hikayesi Jesus Quintana için bir aşk hikayesine mi dönüşecektir? Komedi ve dramı bir arada harmanlayan The Jesus Rolls filmi nasıl bir sürpriz sonla bitecektir? The Jesus Rolls filminin yönetmen koltuğunda John Turturo oturuyor. Filmin yönetmeni John Turturo aynı zamanda başrol oyuncusu Jesus Quintana’ya da oyuncu olarak hayat veriyor. Filmde yer alan diğer oyuncular arasında Bobby Cannavale (Petey), Audrey Tautou (Marie), Pete Davidson (Jack), Susan Sarandon (Jean), Christopher Walken, Sonia Braga, Michael Badalucco (Rent – a – Cop), Gloria Reuben (Lady Owner), J. B. Smoove (The Mechanic), Kathryb Kates (Woman İn Car), Rosa Glimore yer alıyor. Filmde orijinal karakterler Bertrand Blier tarafından yaratılırken senarist görevini de yine filmin yönetmeni ve başrol oyuncusu John Turturro üstlendi. The Jesus Rolls filminin müziklerinde ise Emilie Simon imzası bulunuyor. Filmin dikkat çeken bir diğer hususu da beş yapımcının ortak çalışması olarak karşımıza çıkması yorumları yapılıyor. Sidney Kimmel, John Penotti, Robert Salerno, Fernando Sulichin ve Paul Dominique Vacharasinthu ortak yapımı olan The Jesus Rolls filminin ana yapımcısı olarak da Sidney Kimmel Sntertainment görünüyor.

2019 Filmleri, Dram Filmleri, Film izle, Komedi Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

2019 yapımı komedi ve suç türü The Jesus Rolls Quintana Dönüyor filmini sitemiz üzerinden türkçe dublaj full hd izleyebilirsiniz.

Filmin Orjinal Adı: The Jesus Rolls
Yönetmen: John Turturro
Aktörler: John Turturro, Bobby Cannavale, Audrey Tautou, Susan Sarandon, Pete Davidson, Jon Hamm, J.B. Smoove, Christopher Walken, Sable Boykin, Tim Blake Nelson
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019
Filmin Süresi: 85 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17