Sitemizde Toplam 2833 Film, 35 Kategori ve 2757 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
aVWBWm secretbet-reklam

Mürit izle

QgYP94
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu

Reklamı Geçmek İçin Saniye Kaldı.
QgYP94
Google +
VK
Whatsapp
Mürit izle

Mürit - The Lodge 2020 HD Film izle

Mürit filmi, genç bir kadının evlenme arifesinde olduğu adam ve çocukları ile beraber gittiği tatilde başından geçen olayları konu ediniyor. Richard orta yaşlarda ve hayatının ikinci baharını yaşamakta olan bir adamdır. İki çocuğu ile yaşamını sürdüren Richard, ikinci evliliğini yaparak hayatına farklı bir yön vermeyi amaçlamaktadır. Bunun için sevgilisi Grace ile çocukları arasında sağlıklı bir iletişimin olmasını ister. Bu ilişkiyi kurmak için de müstakbel eşi ve çocuklarını bir araya getirecek bir tatil planlar. Richard çocuklarını da yanına alarak sevgilisi Grace ile şehirden oldukça uzakta bir tatil köyüne gider.

Grace oldukça iyi niyetlidir ve çocuklar ile güzel bir iletişim kurmak için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. Lakin çocuklar onun gibi düşünmezler. Onların tek istediği ise babalarının Grace ile ayrılması ve bu evlilik defterinin bir daha açılmamak üzere kapanmasıdır. Bu maksatla çocuklar Grace’nin geçmişini araştırmaya koyulurlar. Bu esnada önemli bir bilgiye ulaşırlar. Grace, yıllar önce bir katliamın ortasında kalmış ve oradan tek sağ kurtulan kişi olmuştur. Bu dehşet bir türlü Grace’nin yakasını bırakmaz. Bunun getirdiği travma ile genç kadın yıllarca mücadele etmek zorunda kalmıştır. Geçmişinin kurcalanmasından rahatsızlık duyan genç kadın tuhaf gelişmelere şahit olmaya başlar. Tatil köyünde korkutucu olaylar gerçekleşmeye başlamıştır. Grace artık geçmişi ile yüzleşmek zorundadır. Grace’nin geçmişi ile yüzleşmesi hangi sorunları beraberinde getirecektir? Genç kadının üzerinde derin bir iz bırakan bu olayın kaynağı nedir? Grace hangi hatasının bedelini çok ağır bir şekilde ödemiştir? Geçmişindeki dehşette ne gibi kayıplar vermiştir? Genç kadının yaşadıklarını Richard nasıl öğrenecektir? Richard bu yaşananlardan ürküp genç kadını yalnız mı bırakacaktır? Çocuklar babaları ile hayatını birleştirmesini istemedikleri genç kadının yaşadıklarını öğrendiklerinde insafa gelecekler midir? Grace karanlık geçmişinin üzerinde bıraktığı olumsuz etkileri bir tarafa bırakıp Richard ile hayatına yeni bir sayfa açabilecek midir?

Mürit filminin yönetmen koltuğunda iki isim birden oturuyor. Severin Fiala ve Veronika Franz’ın yönettikleri filmde Riley Keough (Grace), Richard Armitage (Richard Hall), Jaeden Martell, Lia McHugh ve Alicia Silverstone gibi isimler rol aldılar.

2019 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Altyazı, Yabancı Film

Mürit filmi izle, genç bir kadının evlenme arifesinde olduğu adam ve çocukları ile beraber gittiği tatilde başından geçen olayları konu ediniyor.

Filmin Orjinal Adı: The Lodge
Yönetmen: Severin Fiala, Veronika Franz
Aktörler: Alicia Silverstone, Richard Armitage, Jaeden Martell, Riley Keough, Lia McHugh, Rebecca Faulkenberry, Katelyn Wells, Danny Keough, Lola Reid
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 İngiltere / Kanada / Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 108 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 7 yorum yapılmış.
 1. Arda
  Arda 29 Nisan 2020 18:52

  Sonunda bi sitede buldum hiç bi sitede yok çok güzel bi film

 2. sirrus
  sirrus 29 Nisan 2020 09:00

  Yazı çok altta

 3. Nil
  Nil 22 Nisan 2020 23:54

  İyi walla

 4. film kolik
  film kolik 20 Nisan 2020 20:10

  çok güzel

 5. selim
  selim 19 Nisan 2020 02:09

  harkaa

 6. mert
  mert 15 Nisan 2020 13:31

  mukemmel bır korku

 7. Ladyyy
  Ladyyy 28 Şubat 2020 14:01

  Açılmıyorki yorum yap diyorsun birde