Sitemizde Toplam 2607 Film, 35 Kategori ve 2578 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Top Gun 2 izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Top Gun 2 izle

Top Gun 2 - Top Gun Maverick 1080p HD Film izle

İlk olarak 1986 yılında yayınlanan Top Gun filminde başrolleri Tom Cruise ve Kelly McGillis paylaşmıştı. O dönem için oldukça başarılı bir yapıt olan film o dönemlerden bu günlere efsane olarak geldi. Aradan geçen 33 senenin ardından devam filmi olarak yeniden çekilmeye başlanan Top Gun Maverick filminin konusu ise şu şekildedir. Tom Cruise, Amerikan Deniz Kuvvetleri teğmeni olarak yine rolünü alırken herkesin hayran olduğu Pete Michell karakterine hayat veriyor. Yine birbirinden macera dolu aksiyon sahneleri ve daha kaliteli gerçekçi operasyonların yer alacağı filmde sinema severleri uzun süredir tatmin edecek bir macera – aksiyon filminin olmayışının eksikliklerini kapatacak.

Filmin genelinde ise 30 yıl boyunca deniz kuvvetlerinde jet uçakları pilotluğu yapan Pete’nin aldığı onca ödüller, başarılar, savaşlardaki başarıları olmasına rağmen en az tüm amiral rütbesinde olması gerekirken neden sadece yüzbaşı rütbesine kadar yükselebildiği işleniyor. Birbirinden harika efektleri ile gök yüzünün ve karanın hız aksiyonunu elde ederken aynı zamanda 30 yıllık süreçte Pete’nin başına neler geldiğini anlatacakları filmde aradaki 30 senelik boşluğun nasıl doldurulduğunu göreceğiz. Pete ise aradan geçen 30 seneye rağmen pes etmeyi düşünmemektedir.

2020 yılına daha yarım sene varken gelen bir film haberi sinema dünyasında heyecan yarattı. Amerikan asker dünyasını anlatan macera filmlerinden efsane biri olan Top Gun serisinin devam filmi olan Top Gun: Maverick seri devam filminin çekildiği açıklandı. Filmin gösterim tarihi ise 26 Haziran 2020 olarak gösterildi. Ortalama 1 sene sonra yayınlanacak olan filmin çekimleri devam ederken filmin yönetmenlik koltuğunda Joseph Kosinski oturuyor. Filmin başrollerinde ise sinema filmlerinin yakışıklı ve başarılı aktörü Tom Cruise yer alırken ona eşlik eden diğer oyuncular ise; Jennifer Connely, Miles Teller, Val Kimler, Jon Hamm, Ed Harris, Glen Powell, Manny Jacinto eşlik ediyor. Filmin müzikleri ise ünlü besteci Hans Zimmer’a ait. Aksiyon ve Dram türündeki bu film ilk yapıttaki başarısını gösterip efsane seriler arasına girip girmeyeceğini ise ancak gelecek sene görebileceğiz.

2020 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Top Gun: Maverick
Yönetmen: Joseph Kosinski
Aktörler: Jennifer Connelly, Tom Cruise, Val Kilmer, Monica Barbaro, Glen Powell, Miles Teller, Jon Hamm, Ed Harris, Jean Louisa Kelly, Lewis Pullman, Rachael Markarian, Manny Jacinto, Jake Picking
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.