Sitemizde Toplam 3407 Film, 37 Kategori ve 3982 yorum bulunmaktadır.
8jAw17 8jAw17 8jAw17

Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı izle

Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı 2009 1080p Film izle

İlk seri de olduğu gibi ikinci seride de yönetmenlik koltuğunda Michael Bay yer aldığını görebiliyoruz. Filmin ilk bölümüne bakıldığı zaman izleyicilerden tam not almayı başarmış görünüyor. Öyle ki sinema severler tarafından iyi tepkilerle karşılaşıldığından dolayı filmin ikinci bölümü vizyona girmiş oldu. Transformer yenilerin intikamı filminde de mücadele kaldığı yerden devam ediyor. Transformers tarihine inmek isteyen Sam Witwicky, araştırmalarını başlatır. Tuhaf özelliğe sahip olan bu makinelerin kökenlerinin nereye dayandığını merak eder. Sadece bununla sınırlı kalmayarak aynı zamanda dünya tarihinde ki bulgularına da erişmeye çalışır. Araştırmaya devam ettik sıra ise yeni bulgulara hızlı şekilde erişmeye başlayacaktır. Derlemiş olduğu tüm bilgiler ışığında hareket eder.  Fakat araştırma sırasında istemediği bazı durumlarla karşı karşıya kalır. O da iblis ruhuna sahip olan Deceptionların peşinde oldukları. Fakat aralarında geçen en büyük mücadeleye bakıldığı zaman ise Mısır piramitlerinin olduğu yerde başlanacak.

Mısır piramitlerinin olduğu yerde mücadelenin başlamasının altında yatan bazı sebepler var. Onlardan birisi de aranan tapınakların bu bölge içerisinde yer alıyor olması. İzleyicilerin  büyük beğenisini kazanmayı başaran olan Transformers, bu seferde Transformers yenilerin intikamı olarak sinema izleyicisi ile buluşmuştur. Deception ile Autobotların mekanik savaş mücadelelerine tanıklık getiren son derece etkileyici bir film olarak karşımıza çıkıyor. Buna göre filmi izleyen kişierde artık her anını daha keyif odaklı şekilde geçirme şansına sahip olacaktır. Mekanik savaş ortasında kalan bu iki grubun birbirleri ile girecekleri mücadele yarışını ele alıyor. Yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi yine Michael Bay yapmıştır. Aynı zamanda prodüksiyon amirliğini ise Steven Spielberg yönetmiştir. Tüm zamanların en iyi filmlerinden birisi olma başarısını yakalayan filmi artık sizlerde online platform üzerinden sorunsuz olarak izlemeye başlayabilirsiniz.

Robotların dünyası ve gezegende ki macerlarına ilişkin sahnelere yer veren filmde sizlerde yerinizi almaya başlayabilirsiniz. Yapılan araştırmalar sonucunda da robotlara yönelik olarak bulgulara ulaşılmaya çalışılacaktır. Filmde, dikkat çeken farklı yapılara sahip olan robotların tarih kökenlerine iniliyor. Hemen sizlerde etkileyici özelliğe sahip olan filmi bir an önce izleyebilirsiniz.

Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

2009 filmlerinden Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı izleme seçenekleriyle birlikte sitemize tek parça halinde eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Transformers - Yenilenlerin intikami
Yönetmen: Michael Bay
Aktörler: Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, John Turturro, Ramon Rodriguez, Kevin Dunn, Julie White, Isabel Lucas, John Benjamin Hickey, Matthew Marsden, Andrew Howard, Michael Papajohn, Glenn Morshower
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2009 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 150 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17