Sitemizde Toplam 2611 Film, 35 Kategori ve 2582 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Transformers 3 izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Transformers 3 izle

Transformers 3 Ayın Karanlık Yüzü 2011 Türkçe Dublaj Film izle

Filmin her serisinde Michael Bay, usta yönetmeni görmekteyiz. Shia Laberouf, Rosie Huntington, Whiteley gibi isimleri kadrosunda yer veren filmin her bir sahnesi olay. Sizi tamamen sürükleyecek bir filmden söz etmek istiyoruz. Bakıldığı zaman ilk iki seride kadroyla yeniden karşımıza çıkıyor. Serinin üçüncü filminde ise yalnızca Megan Fox yer almıyor. Seneler 1961’i gösterdiği zaman insanlığın uzaya adım atmasına kadar geçen bir süreç ele alınıyor. Yaklaşık 8 sene önce Cyberton uzay gemisi, büyük bir savaştan kaçmaya başlamıştır. Uzay gemisi savaştan kaçtığı sırada ise Ayın karanlık yüzüne iniyor. Gemiyi ise Sentiel Prime kullanıyor. Cybertronlar için bakıldığı zaman bu geminin son derece önemi var. Hayatı bir önem arz eden bu gemi, evrene yolculuk yapmak için yolculuğa çıkıyor. Dünyaya bakıldığı zaman da insanlığın uzaya çıkış sürecini ele alıyor. Nasa,  Cybertron  gemisini keşfetmeyi başaran isimlerden biri oluyor. Başkan John F. Kennedy’nin iznini alarak Aya ilk insan gönderme projesi start vermeye başladı. 1969 senesinde ki Apollo 11 maceraları da bu sayede hız kesmeden başlamaya devam eder.

Günümüz dünyasına adım attığımız sıra da ise bir görev sırasında bir şey keşfedilir. O da çok gizemli gemi olarak bilinen Cyberton gemidir. Üstelik bu gemiyi keşfedenlerden birisi de Optimus Prime olur.  Bakıldığı zaman insanoğlu seneler boyunca Autobotlara bu konuyla ilgili olarak yalanlar söylemiştir. Optimus Prime, insanların yalan söyleyerek hayal kırıklığına uğrattıklarının farkına varmaya başlar.   Geminin içerisinde ise essiz bir teknoloji vardır. Teknolojiye kısa bir süre içerisinde ulaşmak için ise Deceptionlar  harekete geçer. Bu sayede istediği temel amaçlardan birisi de sınırı keşfederek hızlı şekilde ulaşmaya çalışmaktır. Bunun içinde büyük bir yarış serüveni ortaya çıkmaya başlar. Transformers  son savaşı yaklaşırken de mezun olan Sam Witcky sıkıntısı başkadır. Onun sıkıntısı ise  hem kız arkadaşıyla olmaya çalışırken hem de bir yandan kendisine yeni bir iş arayışına girmeye başlar.

Son dönemin en etkili filmlerinden biri olma özelliğine sahip Transformer Karanlığın Aydınlık yüzü online platform üzerinden de izleyicilere özel olarak sunulmuştur. Buna göre sizlerde hem aksiyon hem de adrenali yanı başınızda görmek istiyorsanız o halde hemen harekete geçmeye başlayabilirsiniz. Son dönemin en etkileyici filmlerinden biri olma özelliğine sahip olduğundan dolayı sizlerde izlemeye başlayabilirsiniz.

Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

ABD yapımı 2011 filmi Transformers 3 Ayın Karanlık Yüzü izleme seçenekleriyle birlikte sitemize 1080p hd kalitesinde eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Transformers: Ay'in Karanlik Yüzü
Yönetmen: Michael Bay
Aktörler: Shia LaBeouf, Rosie Huntington-Whiteley, Josh Duhamel, John Turturro, Tyrese Gibson, Patrick Dempsey, Frances McDormand, John Malkovich, Kevin Dunn, Julie White, Alan Tudyk, Ken Jeong, Glenn Morshower, Lester Speight
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2011 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 154 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. metin
    metin 19 Nisan 2020 13:56

    sessiz filimmi oynatıyorsunuz.filimlerin sesi yok kalite güzel ama.