Sitemizde Toplam 2664 Film, 35 Kategori ve 2632 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Transformers 4 izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Transformers 4 izle

Transformers 4 Kayıp Çağ 2014 Türkçe Dublaj Film izle

Michael Bay tarafından serinin devamı olarak ön plana çıkan Transformers Kayıp Çağ, macerayı yeniden yaşatmaya devam ediyor. Önceki seri de deception ve Autobot arasında geçen mücadeleler ele alınmıştı. Bu mücadeleler Kayıp çağ bölümünde de sürmeye devam ediyor.  İki türlü arasında geçen savaşın üzerinden tam 4 yıl gibi bir zaman geçer. Savaş zamanında ise Chicago şehri yerle bir edilmişti.  Bu savaş sonrasında binlerce insan ölüme doğru sürüklenmişti. Fakat binlerce insan her ne kadar öldürülmüş olsa bile dahi  hem dünya hem de insan hayatı büyük bir tehlikeden kurtulmuştu.

Bu dönem zarfında insanlar yaralarını sarmaya çalışır. Bir taraftan Amerikan hükümeti de Autobot ile arasında ki tüm ilişkiyi bitirme noktasına gelir. Ayrıca hayatta kalanları da yok etmek maksadıyla CIA özel bir birim kurar. Cade Yeager, Teksas da kendi halinde bir yaşam süren tamircidir. Hiçbir şeye karışmayan kendi halinde yaşayan Cade, eline hasarlı bir kamyonet geçer. Şaşkınlık içerisinde olan Cade bu parçaları satma hayali içerisine girmeye başlar.

Bu kamyonet parçası ise yaralı Optimus Prime’den bir başkası değildir. Bunu anlaması da çok uzun bir zamanı almaz. Optimus Prime’dan almış olduğu sinyalleri takip eden CIA ajanları ise hemen takip etmeye başlar. Tamircinin başına bela alması çok uzak değildir. Tamirci olan Cade Tiager’in tek yapması gereken çözüm yollarından birisi de Prime’i Chiago’ya ulaştırmaktır. Sadece bununla sınırlı kalmayarak Autobotlar ile de iletişim halinde olmasına yardımcı olması gerekir. Çünkü dünyayı tehtid altına alan bir düşman faktörü çok yakındadır. Dünyayı ve tüm insanlığı korumanın zamanı geldiğini anlar. Dünyanın tehtid altında kaldığı şu dönemde Optimus, Autobot ve Tiager bir mücadele içerisine girmek zorunda kalırlar. Bu süreç içerisinde yapılması gereken ise başlarına gelen en korkunç düşmanla bile mücadele edilmesidir.

Online platform üzerinden çok rahat şekilde izleyebileceğiniz Transformer Kayıp Çağ filmi, devamında da karmaşık olayları gün yüzüne çıkarmaya devam ediyor. Yine düşmanlara karşı yapılması gereken hamleler ve yeni mücadeleleri içeren bir film olmayı başarıyor.

Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Transformers 4 Kayıp Çağ filmi izleme seçenekleriyle birlikte hd kalitesinde sitemize eklenmiştir.Kesintisiz film izle

Filmin Orjinal Adı: Transformers: Kayip Çag
Yönetmen: Michael Bay
Aktörler: Mark Wahlberg, Stanley Tucci, Kelsey Grammer, Nicola Peltz, Jack Reynor, Titus Welliver, Sophia Myles, Bingbing Li, T.J. Miller, James Bachman, Thomas Lennon, Charles Parnell, Erika Fong
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2014 Amerika / Çin / Hong Kong Devletleri
Filmin Süresi: 165 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.