Sitemizde Toplam 3249 Film, 37 Kategori ve 3623 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Troll Kuyruklu Macera Animasyon Full HD Film izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Troll  Kuyruklu Macera Animasyon Full HD Film izle

Troll Kuyruklu Macera Animasyon Full HD Film izle

Oldukça macera dolu bir serüveni karşımıza çıkartan Troll Kuyruklu Macera, bir Trol Presinin başından geçen maceraları izleyiciye aktarıyor. Kral babasını kurtarmak isteyen Trol Prensi; bu uğura maceradan maceraya koşuyor. Üstelik babasını kurtarmak için sadece 3 günü bulunması Trol prensi açısından işlerin çığırından çıkmasına neden olacaktır. Özellikle cesaret isteyen mücadeleler kahramanımızı beklemektedir. Bütün bunlar Trol Prensinin destansı bir şekilde mücadele etmesini gerekli kılacaktır. Bu kapsamda yılmadan ve umutsuzluğa kapılmadan mücadele veren kahramanımız; bakalım başarıyla ulaşacak mı? Tabi arada kahramanımızın umutsuzluğa düştüğü zamanlar olmuyor da değil. Böyle zamanlarda ise kahramanımıza arkadaşlık eden diğer film kahramanları ön plana çıkacaktır.

Animasyon türünün etkili yapımları arasında yer alan Troll the Tale of a Tail özellikle gençlerin ve çocukların ilgiyle bekledikleri bir filmdir Norveç ve Kanada ortak yapımı olan bu film; macerayı izleyiciyle buluşturmak konusunda son derece iddialıdır. Filmin yönetmenliğinin Kevin Munroe, yaparken; yardımcı yönetmen olarak da Kristian Kamp görev alıyor. Söz konusu filmin senaryosunu ise Johnny Carlsen ile Suzanne Bolch yazıyor. Animasyon türünde yer alan diğer filmlere nazaran çok daha hareketli olmasıyla ön plana çıkan Troll the Tale of a Tail kötülüğe karşı yapılan mücadeleyi konu olarak işliyor. Ayrıca filmin senaryosunda yardımcı yönetmen olan Kristian Kamp görev aldığı biliniyor.

Animasyon filmi yapımcısı söz konusu olduğunda karşımıza Bo An, Michael A. Calace, Jean Aubert, Claudio Castravelli ve Harel Goldstein çıkıyor. Son derece iddialı bir yapım olması;  Troll the Tale of a Tail filminin maliyetli olmasından da kaynaklanıyor.  Bununla birlikte animasyonlarda kullanılan yeni teknoloji ve tekniklerin varlığı filmin çok daha canlı olmasını mümkün kılıyor. Ayrıca Troll the Tale of a Tail izle görsel olarak da oldukça başarılı sahnelerin bulunduğu bir film olarak karşımıza çıkıyor. Yine ses ve görüntü kalitesi bakımından da filmin son derece başarılı olduğunu söylemek mümkün oluyor.

2018 Filmleri, Macera Filmleri

Oldukça macera dolu bir serüveni karşımıza çıkartan Troll Kuyruklu Macera, bir Trol Presinin başından geçen maceraları izleyiciye aktarıyor.

Filmin Orjinal Adı: Troll: The Tale of a Tail
Yönetmen: Kevin Munroe, Kristian Kamp
Aktörler: Sonja Ball, Wyatt Bowen, Mark Camacho, Richard M Dumont, Elana Dunkelman, Angela Galuppo, Stefan Gauthier, Rick Jones, Adam Nethercott, Terrence Scammell, Shane P. Zhang
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2018 Norveç / Kanada
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17