Sitemizde Toplam 3271 Film, 37 Kategori ve 3693 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Tüylü Arkadaşlar izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Tüylü Arkadaşlar izle

Tüylü Arkadaşlar - Feather Friends 1080p Animasyon Film izle

Tüylü Arkadaşlar filmi küçük, tatlı ve sevimli bir kuş kasabasında kurulmuş olan ve revaçta kulübü Tüy Kulübüne kabul edilen sevimli karakterlerimiz yavru kuş Kooky ve Mooky’nin eğlenceli ve bir o kadar şaşırtıcı serüvenlerini konu alan film başlangıcını bu olayla gerçekleşiyor. Hayatlarında belki de en güzel ve en heyecanlandıkları haberi alan Mooky ve Kooky’nin kabul edildikleri bu haberde bahsedilen Tüy kulübüne katılabilmek her kuşun en büyük hayallerinden biridir.

İşte tüy kulübüne katılabilecekleri haberini alan Mooky ve Kooky kardeşlerin serüvenleri burada başlamaktadır. Bu sevimli kulübün başkanı hem bile hem de yaşlı Hoot, onlara ilk görevlerini en kısa sürede bildirir. Ve bu görev gereği Mooky ve Kooky9. Bulutun üzerine uçmaya başlarlar. Ancak bu görev düşündüklerinden çok daha zor zamanlar yaşamalarına sebep olur. Bakalım sevimli karakterlerimiz Mooky ve Kooky kendilerine verilen görevi başarabilecekler mi?

En tatlı ve en sevimli iki minik kuş ile karakterlerini kurgulayan ve dikkat çeken senaryosuyla minik hayran kitlesini erkenden oluşturan Tüylü Arkadaşlar filminin beyaz perde de ilk kez  vizyona gireceği 26 Temmuz 2019  tarihine oldukça az kaldı. Animasyon çizgi filmlerine yeni bir soluk katmaya hazırlanan film yapımcıları ve yönetmenler, oldukça heyecanlı bir şekilde siz animasyon severlerin beğenilerini bekliyor.

Tüylü Arkadaşlar animasyon filmi 26 Temmuz 2019 tarihinde gösterime girecek olan, çocukların ve animasyon sevenlerin merakla beklediği bir çizgi filmdir. Vişne prodüksiyondan James Snider’in yönetmen koltuğuna oturacağı, senaryosunu Charlie Kim’in yazıp düzenlediği Tüylü Arkadaşlarfilmi bir animasyon çizgi filmidir. Tüylü Arkadaşlar’ın ana karakterleri olan iki sevimli minik kuş ve Mooky ve Kooky’nin Tüy kulübüne kabul edilmesiyle başlayan serüven, sevenlerini merakla ve heyecanla sinema salonlarına kitleyeceği bekleniyor.

Tüylü Arkadaşlar animasyon çizgi filminin Düzenlemesi Amerika Birleşik Devletlerinde yapılmaktadır. Özellikle 3-10 yaş çocukların vizyona girmesini merakla beklediği film, oldukça eğlenceli ve yeni maceralara kapılar açarak sinema severleri salonlara bekliyor.

2019 Filmleri, Animasyon Filmler, Türkçe Dublaj, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Feather Friends
Yönetmen: James Snider
Aktörler: Maria Petrano
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 70 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17