Sitemizde Toplam 3226 Film, 37 Kategori ve 3575 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Üçüncü Dünya 1080p Yerli Film izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Üçüncü Dünya 1080p Yerli Film izle

30 Ağustos 2019 tarihi itibariyle sinema severlerin karşısına çıkmaya hazırlanan yapımlardan birisidir. Yönetmenliğini Metin Kuru yapmış olduğu üçüncü dünya, izleyiciler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Filmde yer alan oyunculara göz attığımız zaman ise Behice Maurer, İlhami   Adsal gibi isimlere yer verilmiş olduğunu görebiliyoruz. Eğer ki sizlerde gerilim filmlerini izlemekten keyif alıyorsanız o halde etkileyici bir yapım olarak ön plana çıkan Üçüncü Dünya filmini izlemeye başlayabilirsiniz. Üçüncü dünya filmine baktığımız zaman Mısır tanrısı ile iletişim kurma içerisinde olan Lily’nin yaşadıkları hayatı konu alıyor. İsis, Mısır şehrinin en büyük tanrısı olarak kabul edilen isimlerden birisidir. Bu büyük tanrı ile iletişim kurmak için hemen harekete geçmeye başlayacaktır.

Fakat iletişim kurmak sanıldığı kadar kolay bir durum değildir. Bunun içinde zorlu bir hal alan süreçten geçmesi gerekecek. Fakat her ne kadar zor gibi gözükse de gerçekleştirmeyi başaran Lily nelerle karşılaşacak filmi izledik sıra daha net şekilde öğrenmeye başlayacaksınız. Lily, İsis muhafızları tarafından tapınağa doğru götürülmektedir. Fakat Lily cephesinde karşılaşmış olduğu olaylar, çok fazla korkmasına neden olacak. Bu yüzden korku içerisinde olan Lily hemen geri dönmeyi ister. Fakat Lily geri dönmesi artık mümkün olmayan bir durum olarak ön plana çıkar. Farkında olmadan artık tören gerçekleşmiştir bile. Lily, artık İsis yeni bedeninde yaşamaya çoktan başlamıştır bile.

Farklı bir konusuyla dikkatleri kısa zaman içerisinde kendi üzerine çekmeyi başaran filmlerden birisidir. Sizlerde Üçüncü dünya izle ile farklı sahneleri ön plana çıkarmaya başlayacaksınız. Son derece etkileyici bir film olarak ön plana çıktığından dolayı gönül rahatlığıyla izlemeye başlayabilirsiniz. Gerek usta oyuncu kadrosuyla olsun gerekse de fimin farklı içeriğiyle olsun gözlerin üzerine çevrilmesine yardımcı oluyor. Sizlerde büyük bir beğeni toplayan filmi izlemeye başlayabilirsiniz. Filmin vizyona gireceği tarih, film severler tarafından merak uyandıran bir başka konu olarak ortaya çıkıyor. Filmin yayına gireceği tarihe bakıldığı zaman ise 30 Ağustos olduğunu söyleyebiliriz. Birbirinden güzel ve bir o kadar da değişik gerilimlere yer veren filmi sizlerde kesintisiz olarak izlemeye başlayabilirsiniz. Üstelik filmi isterseniz de online platform aracılığıyla da izleme şansına sahip olacaksınız.

2019 Filmleri, Gerilim Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Üçüncü Dünya
Yönetmen: Metin Kuru
Aktörler: Behice Maurer, İlhami Adsal, Nihat Demirel
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Türkiye
Filmin Süresi: 90
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17