Sitemizde Toplam 2389 Film, 35 Kategori ve 2351 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Vahşi Dostum izle

 • Hata Bildir

  Hata BildirClose

 • Sinema Modu
 • Fragman
Yükleniyor, Lütfen bekleyiniz...

Google +
VK
Whatsapp
Vahşi Dostum izle

Vahşi Dostum 1080p Full Film izle

Yaşı henüz on olan Mia isimli kişinin İngiltere’nin başkenti olan Londra kentinde oldukça mutlu ve huzurlu bir yaşamı mevcuttur. Ama bir aslan çiftliğinde çalışmak için Mia isimli çocuğun ailesi Güney Afrika ülkesine taşınmak için karar alır. Mia, bu kararın hemen sonrasında alınan bu kararın yarattığı etki dolayısıyla büyük bir hayal kırıklığı yaşar ve mutsuz günlere merhaba der. Ama rengi tamamen beyaz olan bir aslan olarak göze çarpan Charlie dünyaya gözlerini açtığında Mia adlı çocuğun yaşamı birden bire daha güzel olmaya başlar. Mia ve Charlie ismi verilmiş olan aslan arasında müthiş bir bağ meydana gelir. Tam bütün düzenleri tıkırında ilerlerken Mia’nın babası tarafından saklanan sırrın ortaya dökülmesi bu ailenin yaşamını tuzla buz eder. Ortaya çıkan bu surdan sonra Charlie’nin bu durumdan büyük zarar ile çıkacağını aklımdan geçiren Mia, Charlie ile beraber bulundukları yerden kaçarlar. Charlie’nin daha mutlu ve güvenli yaşama imkanı olacak bir yer bulmak için uzun süre mücadele eden Mia, Afrika’nın ortasında kendini bulur ve burada oldukça zorlu bir maceranın içerisine atılır.

Fransa, Almanya ve Güney Afrika ülkelerinin bir araya gelerek oluşturmuş olduğu filme ait ilk görüntüler, afişler ve fragman sinema severlerin beğenisine sunuldu. Oldukça heyecanlı, sürükleyici ve dramatik sahneleri içeren filmin ilk izlenimde büyük umutlar verdiği gözleniyor. Film içerisinde 3 adet kategori bulunuyor. Macera, dram ve aile temalarını içinde barındıran filmin en güzel yanlarından biri de her an film içerisinde her durumun ortaya çıkacak olmasıdır. Her sahnesi büyük emekler ile çekilen filmin şimdiden vizyona gireceği tarihte alacağı izleyici kapasitesindeki miktar oldukça merak ediliyor. 1 saat 37 dakika sürecek filmin ana kahramanı 10 yaşındaki bir çocuk olarak canlandırılacak. Bu küçük çocuğun içine girmiş olduğu zorlu mücadele karşısında beraber olarak kaçmış olduğu yavru beyaz aslan Charlie ona arkadaşlık ediyor.

Mia et le Lion Blanc filminin yönetmenliğini yapan isim Gilles De Maistre olmuştur. Filmin yapım aşamasında görev alan kişi Jacques Perrin ismi olurken filmin sahnelerini konu edinen senaryoyu ise William Davies ile beraber Prune De Maistre üstleniyor. Mia et le Lion adlı filmin çekilmesinde, oluşturulmasında ve diğer her türlü filmi kapsayan işi Galatee Films şirketi yapıyor. Film de yer alan karakterlere rol yapan oyuncular arasında Daniah De Villiers, Mélanie Lauren, Langley Kirkwood, Brandon Auret, Ryan McLennan, Tessa Jubber, Lionel Newton ve Lillian Dube gibi isimler yer alıyor. Büyük merak ve heyecan oluşturan bu filmin vizyonda ilk defa kendini göstereceği tarih ise 20 Mart 2020 olarak belirlendi. Bu tarihte boy gösterecek filmin izleyici sayısı büyük bir merakla bekleniyor.

2018 Filmleri, Aile Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Mia und der weiße Löwe
Yönetmen: Gilles de Maistre
Aktörler: Daniah De Villiers, Mélanie Laurent, Langley Kirkwood, Ryan Mac Lennan, Thor, Lionel Newton, Lillian Dube, Brandon Auret, Elvis, Benjamin Garrad, Andrew Stock, Lebohang Elephant
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2018 Fransa / Almanya / Güney Afrika
Filmin Süresi: 98 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 3 yorum yapılmış.
 1. Osman
  Osman 19 Mayıs 2020 21:17

  BAkalım

 2. xcxf
  xcxf 18 Mayıs 2020 15:14

  bu site bir harika

 3. senem
  senem 13 Nisan 2020 17:49

  güzele benzıyo ama flm acılmıyo

Reklamı Kapat X