Sitemizde Toplam 3236 Film, 37 Kategori ve 3603 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Vampir İstilası – Red Spring 1080p Film izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
 • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Vampir İstilası – Red Spring 1080p Film izle

Vampir içerikli filmleri izlemekten keyif alıyorsanız o halde tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Filme detaylı bir şekilde bakıldığı zaman kan dondurucu sahnelerin ortaya çıktığını söylemek mümkün. Genel olarak filmin vampiri ele alan konular içerisinde hakim olduğunu söylemek gerekiyor. Konusuyla da dikkatleri fazlasıyla kendisine çekmeyi başarmış olan filmlerden biri olarak öne çıkıyor. Bu sayede sizlerde istediğiniz zaman dilimi içerinde gerilim sayısını kat ve kat arttırmaya neden olacak bu filmi sizlerde izlemeye başlayabilirsiniz. Filmde bir grup kişiler bulunuyor ve vampir istilasından da bir an önce kurtulmanın yollarını arıyorlar. Dünya bütünüyle bakıldığı zamanda vampirlerin istilası altına yavaştan girmeye başlamıştır.

Yaşanmış olan korkunç istiladan da mutlaka bir an önce kurtulmak için bir çaba harcanması gerekiyor. Bunun içinde kaçış planı artık devreye girmeye başlayacak. İnsanlık büyük bir yok olma tehlikesiyle de karşı karşıya kalır. Vampirlerin en önemli işlerinden birisi de dünyayı talan etmekten başka bir şey değildir. Başarılı bir şekilde istiladan kendisini kurtaran grubun hikayesini ele alıyor. Hayatta kalma başarısına sahip olan bu grubun ilk yaptığı şeylerden birisi de bir an önce sevdiklerini bulmaktır. Sevdiklerini bulmanın ümidiyle yaşamaya devam ederler. Grubun  aynı zamanda kendilerine mutlaka güvenli diyebileceğimiz bir yer bulmaları da gerekiyor. Her yerin risk altında olduğundan dolayı kendilerini bundan böyle muhafaza edebilecekleri bir yeri mutlaka bulmaları gerekiyor.

Grup, daha korunaklı gördükleri bir yere sığınmaya çalışırlar. Fakat burada da bir süreden sonra hiç beklenmeyen olaylarla karşı karşıya kalacaklardır. Son derece etkili özelliği ile dikkat çeken gerilim dolu filmi sizlerde artık kaçırmadan izlemeye başlayabilirsiniz. Vampir istilası filmine bakıldığı zaman ise Jeff Sinasac, Elysia White, Adam Cronheim gibi oyuncuların yer almış olduğunu görebilmekteyiz. Son derece etkili özelliği ile dikkat çeken bu filmi sizlerde artık kaçırmadan izlemeye devam edebilirsiniz. Hem korku hem de aksiyon içeriğine sahip film olma başarısına sahiptir. Ayrıca  Jeff Sinasac yönetmenliğini sürdürmektedir. 27 Eylül 2019 yılında film severlerin karşısına çıkmaya hazırlanan korku ve aksiyon soluklu filmi sizlerde kaçırmadan izlemeye de başlayabilirsiniz.

2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Korku Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Red Spring
Yönetmen: Jeff Sinasac
Aktörler: Jeff Sinasac, Elysia White, Adam Cronheim, Jonathan Robbins, Lindsey Middleton, Reece Presley, Andre Guantanamo, Sarah Chisholm, Tim Crawford, Glen M. Taylor
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2017 Kanada
Filmin Süresi: 104 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 3 yorum yapılmış.
 1. Admin
  Admin 1 Ocak 2021 23:48

  Yakın zamanda çıkar die umuyorum

 2. scream
  scream 1 Ocak 2021 23:35

  admin bu film ne zaman eklenir

 3. mehmet
  mehmet 11 Şubat 2020 22:35

  gecerli

Reklamı Kapat X
8jAw17