Sitemizde Toplam 3236 Film, 37 Kategori ve 3603 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Yabani izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Yabani izle

Yabani - Tvar 2019 HD Film izle

Yabani filmi içerisinde başrol karakterler olan bir çiftin hayatlarına devam ederken çocukları ile beraber mutlu bir yaşamları vardır. Bu mutlu hayat hikayesi bir anda değişir ve dramatik bir olay haline gelmiştir. Bu çiftin çocukları hayatlarını kaybeder. Bunun üzerine hayatları adeta işkenceye dönen çiftin acıları ile mücadele ettikleri görülür. Evlat acısını son demine kadar yaşayan çiftin hayat hikayesine odaklanan filmin genelinde dram vardır. Çift, yaşadıkları hayatı tekrar bir düzene sokmak için yoğun çaba harcar. Yaşamlarına yeni bir yön kazandırmak için aileye yeni bir çocuk almaya karar verirler. Bu yeni aile üyesini evlat edinmeyi çok isterler. Fakat hayatlarına yeni bir ivme kazandırıp tekrar mutlu olmak adına evlat edinmiş oldukları çocuk onlar için kabusu yaşatır. Sürekli kötü olaylar ile karşılaşan çiftin verdiği amansız mücadeleyi bu filmde göreceksiniz.

Korku ve Gerilim film sektörünün başarılı yapıtları ile beyaz perdenin en büyük yapım ülkelerinden olan Rusya yapımı bu film, 1 saat 30 dakika olacak şekilde çekimleri yapılmıştır. Çok yakın bir zamanda beyaz perde de yerini alacak olması sinema severlerde büyük heyecan ve merak uyandırmaya devam ediyor. Korku filmi sevenlerin her sahnesinde tüylerinin ürpereceği bu filmin en güzel yanlarından biri de sürükleyici ve etkileyici senaryo ile oluşturulmuş olmasıdır. Aynı zamanda korku ile birleşen dramatik sahnelerin de bulunması filme ayrı bir anlam katıyor.

Bu güzel sinema filminin yönetmenliğini ve aynı zamanda da senaryo yazarlığını Olga Gorodetskaya yapıyor. Filmin yapım ekibinin baş kısmında ise Ilya Burets, Filipp Lamshin ve Pavel Zarukin yer alıyor. Filmin hikayesini oluşturan yazar koltuğunda Anna Starobinets oturuyor. Filmde yer alan karakterler hayat veren isimler Elena Lyadova, Vladimir Vdovichenkov, Roza Khayrullina, Mikhail Safronov, Evgeniy Tsyganov, Sevastian Bugaev, Anna Ukolova gibi sinema dünyasının başarılı oyuncuları kendisine yer buluyor. Sayılı zaman sonra vizyondaki yerini almaya hazırlanan filme ait fragman da yayınlandı. Fragman oldukça başarılı ve sinema severlerin etkileneceği bir filmin olduğunu yansıtıyor. 3 Ocak 2020 tarihinde beyaz perde de bu muhteşem filmi izleme imkanına sahipsiniz.

2019 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Altyazı, Yabancı Film

Yabani filmi içerisinde başrol karakterler olan bir çiftin hayatlarına devam ederken çocukları ile beraber mutlu bir yaşamları vardır.

Filmin Orjinal Adı: Tvar
Yönetmen: Olga Gorodetskaya
Aktörler: Sevastian Bugaev, Roza Khayrullina, Elena Lyadova, Mikhail Safronov, Konstantin Topolaga, Evgeniy Tsyganov, Anna Ukolova, Vladimir Vdovichenkov
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Rusya
Filmin Süresi: 90 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17