Sitemizde Toplam 3412 Film, 37 Kategori ve 3989 yorum bulunmaktadır.
8jAw17 8jAw17 8jAw17

Yokuş Aşağı izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Yokuş Aşağı izle

Yokuş Aşağı - Downhill 2020 Filmi HD izle

Evli bir çiftin Alp Dağları’nda ailece yaptıkları kayak tatili esnasında başlarından geçen bir olayın ardından birbirleri ile olan ilişkilerinin sorgulamalarını dramatik komedi türünde konu ediniyor. Pete eşini ve çocuklarını yanına alarak kayak tatili için Alp Dağları’na gider. Aile açık hava restaurantında kayak için plan yaparken çığ düştüğünü fark ederler. Kopan devasa kar kütleleri açık havada oturan Pete ve ailesinin de bulunduğu yere doğru gelmektedir. Büyük bir felaket ile karşı karşıya kalırlar. Can havliyle herkes bir tarafa kaçışmaya başlar. Pete ise ailesinin durumuna bakmadan oradan kaçmaya başlar. Eşi ve çocuklarını umursamayan Pete’nin bu tavrı ailenin birbirlerini sorgulamalarına sebebiyet verir. Pete olayın ardından eşine kaçmadığını ısrarla söylese de kendisini ikna edemez.

Çocukları da onu suçlamaya başlar. Pete’yi çok zor günler beklemektedir. Ailesi avuçlarından kayan Pete onları bir arada tutmak için ne yapacaktır? Pete’nin eşi kocasından soğuması ile yeni bir aşka yelken mi açacaktır? Çocukları Pete’nin onları bırakıp kaçmasının bedelini ona nasıl ödetmeye çalışacaklar? Ölüm tehlikesi karşısında insan önce kendisini mi yoksa sevdiklerini düşünmelidir? Aile ilişkisinde güven sarsılması yaşandıktan sonra bir daha o güveni geri kazanmak mümkün müdür? Pete kayak tatili sırasında hangi hayati konu hakkında ailesinden bilgi saklamıştır? Ailesini göz göre göre mi tehlikenin içerisine sokmuştur? Bir insanın ailesinden hemen vazgeçmesi mümkün müdür? Her büyük hatanın büyük bir bedeli olmak zorunda mıdır? Pete’yi bekleyen sürpriz son nedir?

Yokuş Aşağı filmini Nat Faxon ve Jim Rash birlikte yönettiler. Dramatik komedi türünün başarılı yapıtlarından olan Yokuş Aşağı’da Will Ferrell, Julia Louis – Dreyfus, Miranda Otto, Zach Woods, Matt Lindquist, Kristofer Hivju, Zoe Chao, Julian Grey, Ammon Jacob Ford, Peter Schorn, Helene Cardona, Giulio Berruti, Nadiv Molcho gibi isimler rol aldılar. Filmin senaryosu Jesse Armstrong ve Ruben Östlund ikilisi tarafından kaleme alındı. Yokuş Aşağı filminin müzikleri ise Volker Bertelmann tarafından yapıldı. Filmin yapımcılığını ise Anthony Bregman ile başrol oyuncularından Julia Louis – Dreyfus beraberce üstlendiler.

Dram Filmleri, Film izle, Komedi Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Yokuş Aşağı - Downhill filmi full hd izleme seçeneğiyle birlikte sitemize türkçe dublajlı eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Downhill
Yönetmen: Nat Faxon, Jim Rash
Aktörler: Julia Louis-Dreyfus, Will Ferrell, Zach Woods, Zoe Chao, Miranda Otto, Giulio Berruti, Julian Grey, Ammon Jacob Ford, Kristofer Hivju, Alex Macqueen
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020
Filmin Süresi: 86 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17