Sitemizde Toplam 3269 Film, 37 Kategori ve 3677 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Yuvaya Dönüş 1080p Yerli Full Film izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Yuvaya Dönüş 1080p Yerli Full Film izle

Tarihi dram açısından yönetmen Hakan Kurşun’un iyi etkiler edineceğini düşündüğümüz filmi Yuvaya Dönüş, 1985 senesindeki İran – Irak savaşı sırasında düzenlenen büyük operasyonla 215 yolcunun Türkiye’ye getirilişini anlatmaktadır. Hayatları kurtulan bu yolcular arasında Keiko adında genç bir Japon kadın da bulunmaktadır. Keiko, İran’da bulunduğu dönemde Türkiye Büyükelçiliğinde görevli Üsteğmen Zafer ile büyük bir aşk yaşar. Ancak savaş onların yolunu ayırmak zorunda kalmıştır. Zafer, sevdiği kadını Türkiye’ye getirerek hayatını kurtarır, ancak bilmediği önemli şey Keiko’nun hamile olduğudur. KeikoYumi adında bir kız dünyaya getirir. 30 sene sonrasında hayata veda ettiğinde ise ardında bir mektup bırakır. Mektubu okuyan Yumi ise babasından hesap sorma kararı verir. Pek çok açıdan iyi bir dram olarak da kabul gören bu film, izleyicisini içine çekebilecek etkilere sahip.

Daha önce Ayaz filmine yönetmenlik yapan Hakan Kurşun’un çektiği bu yapım izleyicisini memnun edici etkilerle donanmışa benziyor. Özellikle de oyuncu kadrosu da bu etkileşimleri aktarabilmesi açısından iyi bir düzende. Furkan Palalı, Burhan Öcal ve MegumiMasaki gibi isimleri bünyesinde bulunduran Yuvaya Dönüş, seyircisine farklı bir anlatıyla buluşma imkanı tanıyor. Bu kapsamda da Türk sinemasında bu farkındalığı keşfetmeniz açısından muhakkak Yuvaya Dönüş’ü izlemenizi öneriyoruz. Bu sayede ortaya çıkacak olan bu yapı, izleyicisini de fazla fazla memnun etmiş olacaktır.

Yuvaya Dönüş bu özellikleri sayesinde memnun edici bir dramatik düzeni de seyircisiyle buluşturabilmektedir. Hepiniz için güzel seyirler olmasını dileriz.

 

Dram Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Yuvaya Dönüş
Yönetmen: Hakan Kurşun
Aktörler: Furkan Palalı, Burhan Öcal, Megumi Masaki
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Türkiye
Filmin Süresi:
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17