Sitemizde Toplam 3270 Film, 37 Kategori ve 3687 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Zebun izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Zebun izle

Zebun 2020 Yerli Film izle

Zebun filmi, etkisinden kurtulamadığı halüsinasyonlar görerek hayatı alt üst olan genç bir adamın dehşet veren gerilim dolu hikayesini anlatıyor. Kenan, oldukça başarılı bir iş adamıdır. Eşi Esma ve küçük kızı ile mutlu ve huzurlu bir aile hayatıyla yaşamını sürdürmektedir. İşi ve ailesi dışında herhangi bir uğraşı yoktur. Hayatı olağan bir şekilde giderken birden beklenmeyen bir şey olur. Kenan için her şey bir iş gezisi sonrasında yaşadıklarıyla başlar. Bir takım tuhaflıklara, açıklayamadığı anlamsızlıklara şahit olmaya başlar. Olanları aklıyla açıklayıp mantıklı bir izahat yapamaz. İlk esnada yaşadıklarını iş yoğunluğundan dolayı yorgun düşmesi ve zihninin kendisine bazı oyunlar oynaması ile açıklar. Ancak bunun bir sonu yoktur. Yaşadıkları bir türlü nihayete ermez.

Dehşete düşüren gariplikler ve ilginçlikler devam eder. Artık halüsinasyonlar görmeye de başlar. Hayatı çekilmez bir hal alır. Kontrol Kenan’ın elinden tamamen çıkmıştır. Ne yapsa da yaşadığı bu büyük probleme tek başına çözüm üretemez. Yakın arkadaşı Burak’a bunu anlatıp yardım ister ve sorununa çare arar. Burak’ın tavsiyesi ile önce bir psikoloğa gider. Psikoloji biliminde yaşadıklarının bir açıklaması mutlaka olmalıdır diye düşünür. Ancak bu da yetersiz kalır sorununa çare olmaz. Yine Burak’ın tavsiyesi ile Kenan bu sefer bir hocaya gider. Burada aldığı cevaplar ile yaşadıkları anlamlanmaya başlar. Kenan’ın hayatı artık asla eskisi gibi olmayacaktır. Kenan bu kabustan uyanabilecek midir? Gördüğü halüsinasyonların ardındaki gizem nedir? Kenan’ın tüm bu yaşadıkları geçmişindeki bir hatasının bedeli midir? Kenan’ın ailesi de bu halüsinasyonlardan etkilenecek midir? Yardım almak için gittikleri hoca Kenan ve Burak’a hangi önemli bilgiyi verecektir?

Baştan sona büyük bir gerilim içerisinde geçen Zebun filmini genç yönetmenler Mesut Erbaş ve Hakan Yusufoğulları yönettiler. Zebun filminde Hakan Akgün, Gül Arcan, Sema Şimşek, Almina Kahraman ve Murat Ercanlı rol aldılar. Türk yapımı korku filmlerinin sayısı her geçen yıl artarken oldukça başarılı yapımlar dikkat çekmeye devam ediyor. Zebun filmi de yarattığı heyecan ve gerilim ile korku filmlerinin tüm özelliklerini içerisinde barındırıyor.

2020 Filmleri, Film izle, Korku Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Zebun
Yönetmen: Mesut Erbaş, Hakan Yusufoğulları
Aktörler: Hakan Akgün, Gül Arcan, Sema Şimşek, Almina Kahraman, Murat Ercanlı
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Türkiye
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17